Damla'nın Dolabı

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.9 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
MinikaÇOCUK dostlarının en sevdikleri çizgi dizi Damla'nın Dolabı artık Android mobil cihazınızda yerini almak için bekliyor.

Çocuklarınızın vazgeçilmesi olan çizgi filmler artık sadece televizyonlarda değil. MinikaÇOCUK TV kanalının en sevilen çizgi filmlerinden bir tanesi olan Damla'nın Dolabı çizgi filmini izlemek için çocuklarının illa yayınlanma saatini beklemesine gerek yoktur. Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız çocuklarınızın mutluluğu için Damla'nın Dolabını mobil cihazınıza getiriyor.

Turkuaz Medya Grubunun geliştirerek minik çocuklarınız için sunduğu Damla'nın Dolabı mobil uygulamasına sizde sahip olarak çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi için aracı olabilirsiniz. Şöyle bir gerçek var ki artık hayatımıza dair bir çok unsur mobil cihazlara taşında. Çocuklarınızın en büyük eğlencesi olan çizgi filmler de mobil cihazlarda yerini aldı.

Sizde çocuklarınızın mobil cihazlarınızda zararlı içerikler ile vakit geçirmesinden ise sevdiği çizgi filme odaklanması çocuğunuzun eğitimi için de bu durum oldukça önemlidir. Çünkü Damla'nın Dolabı mobil uygulaması eğlendirdiği gibi çocuklarınıza aynı zamanda eğitim de vermektedir. 

Daha Fazla Göster
Damla'nın Dolabı indir
DİĞER SÜRÜMLER