Damla'nın Dolabı

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.9 MB
  • Version 1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
IOS mobil cihazınız çocuklarınızın eğlenmesi için Damla'nın Dolabı mobil uygulamasına ücretsiz bir şekilde ev sahipliği yapıyor.

IOS mobil cihazınız Damla'nın Dolabı mobil uygulaması sayesinde artık çocuklarınızı eğlendirecek bir araç haline geliyor. Uygulamamız televizyonda Minika Go kanalında Çizgi film olarak yayınlanan keyifli bir çizgi dizinin mobil versiyonudur. Damla?nın Dolabı?nda 4 yaşındaki sevimli Damla ve arkadaşları özel dolabındaki farklı kostümlerle hem eğlenceli yolculuklara çıkıyor hem de yeni şeyler öğreniyor. 

Uygulama ile Damla'nın Dolabı'nın hiçbir macerasını kaçırmadan ve en sevdiğiniz bölümleri tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Uygulamada şarkılar, galeri ve canlı yayın izleme imkânı da sunuluyor. Görüntüler sadece internet bağlantısı ile izlenebilmektedir. Videoları izlerken takılma veya geç açılmama olmaması için Wifi veya 3G bağlantınızın olduğundan emin olmalısınız.

Videoların görüntü kaliteleri İnternet hızınıza göre değişkenlik gösterebilir. Uygulamamızda yer alan içerikle çocuklarınızı hem eğlendiriyor hem de kişisel eğitimlerine katkı sağlıyor. Bu da onlara faydalı bir uygulama olduğunu kanıtlayan bir özelliktir. Sizde uygulamamızı indirin ve minik bebeğinizi Damla'ya emanet ederek eğlenmesine müsaade edin. 

Daha Fazla Göster
Damla'nın Dolabı indir
DİĞER SÜRÜMLER